Site Haritası | Türkçe | English
Mesnevi Sohbetleri ve Mukabele-i Şerife
2012-2013 Eğitim Programları Tanıtım Seminerimizin Ardından
İstev Hilal Tv'de...
Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bahariye Mevlevihane'sini ziyaret etti.
İstev, Bayrampaşa Belediye'sini ziyaret etti
Gönüllü Buluşması
Bahariye Mevlevihanesi'nde İlk Sema
İftar Soframız
İftar Soframızın ardından - 2012
İSTEV Seyyah Arıyor
2014 - 2015 Tanıtım Programı
İSTEV 2013-2014 Yıllık Bülten
İSTEV 2014-2015 Yıllık Bülten
İSTEV 2015-2016 Yıllık Bülten
Anasayfa » Yazılar » Haberler
Vakıf Dostları Kahvaltı Programımız

Vakıf dostlarımızla buluştuğumuz kahvaltı programımız tanıtım filmimizin ardından vakıf başkanımız Gül Zülfikar Hanım'ın sivil toplum kuruluşları nasıl gelişebilir? Nasıl hedeflenen kitlelere ulaşılabilir? Sivil toplum kuruluşlarında nasıl ve neden gönüllü olunur? konulu konuşmalarıyla başladı. Daha sonra dünyada sivil toplum hareketlerinin durumu ve yaptıkları çalışmalara değinerek konuşmalarını bitirdi. Ardından İSTEV'in faaliyetlerini anlatan belgesel yayınlanarak, kuruluşundan bu yana yapılan çalışmalar kısaca gözden geçirildi. 
Vakıf Başkanımız Gül Zülfikar Hanım'ın ardından Vakıf Başkan Vekili'miz Songül Koç Hanım İSTEV'in eğitim, atölye çalışmaları ve projelerinden detaylarıyla bahsederek  sanat, tarih ve edebiyat alanlarında faaliyet gösteren vakfımızın nasıl desteklenebileceği ile ilgili sunumlarını yaptı. Çeşitli konulardan örnekleyerek yaptığı sunum yer yer misafirlerimize eğlenceli dakikalar yaşattı.

Bahariye Mevlevîhânesi'nin manevi atmosferinde değerli misafirlerimizin hoş sohbetleriyle sona eren programımıza desteklerinden dolayı tüm vakıf dostlarımıza teşekkür ediyoruz.
 
Site Haritası  |   Gizlilik Politikası  |   İletişim  |  
Tüm hakları saklıdır. © 2012 İlim Sanat Tarih Edebiyat Vakfı